Minerały - Strzelec

Kwas krzemowy - znak 09

Produkt wytworzony w 100% z wyciągów roślinnych. Minerał dla znaku Strzelca. SILICA - kwas krzemowy.

€ 19.99

PLN
$
£

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Suplementy

Pojemność: 100 ml

Zodiak: Strzelec

Waga: 100 g

Dobierz pozostałe minerały dla swojej daty urodzenia.

Oblicz brakujące minerały

Suplement diety

Sposób przyrządzania i suplementacji:

1 miarkę (5g) proszku rozpuścić w szklance ciepłej wody.
Stosować raz na dobę, po posiłku. W trakcie suplementacji wypijać nie mniej niż 1 litr wody dziennie.
 

Data przydatności do spożycia:

24 miesiące od daty produkcji (datę i numer partii umieszczono na opakowaniu).
Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Po otwarciu opakowania produkt należy spożyć w ciągu 6 miesięcy.

TWOJE 3 minerały, które są najbardziej potrzebne dla organizmu właściciela horoskopu, to okres brakujących miesięcy do końca roku, w których matka nie nosiła ciąży. 
 

Skład (INCI):

inulina (inulina), maltodekstryna (maltodekstryna), krzemionka (ziemia okrzemkowa diatomitowa), naturalny aromat malinowy.

Minerał dla znaku Strzelca

SILICA kwas krzemowy

Newralgiczne części ciała, które narażone są na dolegliwości spowodowane brakiem krzemu:

Wątroba, biodra, uda, nerw kulszowy i autonomiczny układ nerwowy, kości, zęby, soczewka oka. Kości miednicy, obręcz miedniczna, rwa kulszowa, ból krzyża, kość udowa, prawa tętnica udowa - głęboka, lewa tętnica udowa - głęboka, prawa tętnica powierzchniowa uda, lewa tętnica powierzchniowa uda, prawe (prawostronne) naczynia limfatyczne, lewe (lewostronne) naczynia limfatyczne, mięsień przywodziciel, długa żyła odstrzałkowa, udowe naczynia skórne, prawa żyła biodrowa, lewa żyła biodrowa, nerw kulszowy, prawa kość udowa, lewa kość udowa, prawa główka kości udowej, lewa główka kości udowej, prawy krętarz, lewy krętarz, dół podkolanowy, prawy kłykieć kości udowej, lewy kłykieć kości udowej, mięsień pośladkowy, muskuły prawej nogi, muskuły lewej nogi, muskuł o kształcie gruszki.

Krzemionka

Ciekawe i fascynujące jest to, że termin „hip” (biodro) pochodzi od łacińskiego korzenia „hippo”, który oznaczał konia. Warto to zauważyć w kontekście tego, że biodra i uda są od dawnych czasów przypisywane właśnie Strzelcowi. Dr. Carey przypisał Strzelcowi krzemionkę.

Krzemionka to kwarc. Krzemień, którego od niepamiętnych czasów używa się do krzesania iskier, z którym rozwinie się ogień, jest jedną z postaci kwarcu. Krzemionka stanowi sporą część powłoki ziemskiej.

Nie występuje w naturze w wolnej postaci i dlatego trzeba ją uzyskiwać stosując procesy chemiczne. W czystej i skrystalizowanej formie jest to kryształ górski lub kwarc.

Z chemii nieorganicznej dowiadujemy się, że krzemionka usztywnia łodygi zbóż i znajduje się również w tkankach zwierzęcych.

Krzemionka - występowanie

Krzemionka - występowanie

Krzemionka często występuje w postaci sześciobocznych graniastosłupów zwieńczonych sześcioboczną piramidą. Jako, że trójkąt jest symbolem OGNIA łatwo zauważyć trafność decyzji Dr. Careya. Niezależnie od tego, jak drobne by nie były cząsteczki krzemionki, wszystkie przyjmują trójkątną formę, co stanowi analogię do grotu strzały.

Drobinki tej soli przemieszczają się po całym ciele, docierają do komórek zapchanych odpadami, przekopują je i uwalniają od treści odpadowej, wyprowadzając ją z ciała wraz z wydzieliną ropną. Jeśli treść odpadowa nie może zostać usunięta naturalnymi kanałami, robią najlepszą rzecz, jaką mogą zrobić w takiej sytuacji. Przepychają je drogą najmniejszego oporu.

Z tej przyczyny pojawiają się przetoki w okolicach odbytnicy. Natura wysyła wiadomość z zapotrzebowaniem na krzemionkę i wszystkie trzy kombinacje wapnia i trzeba je przyjmować intensywnie przez wiele miesięcy.

Funkcje chemiczne krzemionki

Biochemicy z radością dzielą się wiedzą w temacie ogólnego działania krzemionki, umieszczając ją w arsenale środków zaradczych, w zależności od obserwowanych objawów. Krzemionka jest składnikiem zwykłego kwarcu, obecna jest we włosach, paznokciach, skórze, okostnej, osłonkach nerwowych, śladowe jej ilości znajdziemy też w tkance kostnej.

Sól ta zalecana jest we wszystkich procesach ropnych, aż do chwili akumulacji substancji organicznych, które mają zostać usunięte z organizmu. W pierwszym etapie każdej opuchlizny należy podać fosforan żelaza i chlorek potasu, ale jeśli te sole nie poradzą sobie z zatrzymaniem tego procesu, wówczas należy bezzwłocznie sięgnąć po krzemionkę.

Cząsteczki krzemionki, mając ostre rogi, dzięki inteligentnemu działaniu opartemu na prawach natury mają zdolności przyciągania i akumulacji niechcianych substancji i działają też niczym lancet, tworząc korytarz w skórze, tkankach, przez który niefunkcjonalna materia organiczna może zostać usunięta z organizmu.

Żeby jednak natura mogła wykonać pracę, musi mieć odpowiednie ku temu narzędzia. Gdy kwarc jest obecny w ciele we właściwych ilościach, procesy tworzenia się i usuwania ropy przebiegają normalnie. W przypadku niedoboru kwarcu procesy te są opóźnione im większy niedobór, tym bardziej bolesne usuwanie ropy z ciała, albo mówiąc bardziej precyzyjnie - opuchlizna i miejsce, przez które natura będzie usiłowała się jej z ciała pozbyć. Zatem brak tej soli w organizmiejest przyczyną tworzenia się mnogich czyraków. 

Zwiększa sprężystość tkanki łącznej

Zwiększa sprężystość tkanki łącznej

Deficyt krzemionki w tkance łącznej pomiędzy móżdżkiem, a kresomózgowiem stwarza stan, w którym mogą zostać utrudnione procesy myślowe.
Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ przez ten brak tkanka łączna nie może funkcjonować jako neuroprzekaźnik (która jest kombinacją fosforanu potasu i białka). Uzupełniając niedobory kwarcu w postaci molekularnej przywracana jest jednorodność chemiczna i wracają pełne funkcje umysłowe.

Krzemionka zwiększa sprężystość tkanki łącznej i jest ważna dla odbudowy skóry, włosów, paznokci. Jest obecna w powierzchniowych warstwach skóry, błonach śluzowych, tkance łącznej, włosach, paznokciach.

Stosowana w leczeniu: wypadania włosów aż po łysienie, zaburzeń gojenia się ran, skłonności do wylewów krwawych, rozstępów (np. po ciąży), zwyrodnienia stawów, częste występowanie czyraków gromadnych, przetok.

Cechą charakterystyczną krzemionki jest zdolność do wspomagania organizmu w pozbywaniu się ciał obcych - drzazg, odłamków szkła i kolców.

Często zadawane pytania

Proponujemy dwie opcje przyjmowania soli.

Co dziennie mieszając wszystkie minerały - wtedy każdego powinno być około 1.6 grama.
Drugą opcją jest przyjmowanie na przemian w dawce 5 gram dla jednej soli każdego dnia.
 
Ważne aby nie przekraczać dziennej dawki 5 gramów.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakich minerałów potrzebujesz, użyj Kalkulatora, który na podstawie daty urodzenia oraz czasu trwania ciąży dobierze idealny dla Ciebie zestaw suplementów.

Kalkulator obliczający brakujące minerały uwzględnia przesunięcia w kalkulacji znaków zodiaku Astrologii Wedyjskiej i zachodniej.

Oblicz brakujące minerały

Tak, można podawać w standardowej dawce 5 gram.

Ostrzeżenie

Suplement diety nie zastępuje zróżnicowanego sposobu odżywiania się i zdrowego trybu życia.

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Produkt zawiera sole mineralne wspomagające procesy fizjologiczne w organizmie. Działają one na poziomie komórkowym i są czynnikiem wspomagającym funkcjonowanie komórek.
Sole te uczestniczą w procesach metabolicznych i biorą udział w przyswajaniu substancji zawartych w żywności przyjmowanej w codziennej diecie.

Zobacz także

€ 33.00
€ 138.01
€ 188.01

Recenzje produktu

Maciej
2022-06-03
Ocena produktu 6/6
Super produkt. Polecam
Cezary
2022-01-09
Ocena produktu 6/6
Jestem w trakcie testowania jako uzupełnienie minerałów.
Produkt bardzo przyjemny w spożyciu. Smakuje również dzieciom. Pozdrawiam
Barbara
2023-03-10
Ocena produktu 6/6
Pomaga na to aby nie wypadały włosy.