System Magavena

Magavena to system poleceń i rekomendacji, który pozwala weryfikować jakość i skuteczność oferowanych produktów. Opiera się na tworzonych sieciach afiliacyjnych, weryfikujących i testujących produkty.

Najważniejsze informacje

Jak dołączyć do systemu?

Aby zostać partnerem systemu Magavena użyj unikalnego kodu QR lub linku referencyjnego i zarejestruj się na stronie Magavena.com. Jak dostać kod? Otrzymasz go od aktywnego Partnera. Użyj go do rejestracji i zrób zakupy na Magavena.com.

Zdobądź zaproszenie do systemu

Aby dołączyć do systemu musisz posiadać link referencyjny lub kod QR.

Polecaj system i testuj produkty

Korzystaj z innowacyjnych produktów Magavena.

Otrzymuj prowizję ze sprzedaży

Otrzymuj prowizję z zakupów swoich oraz znajomych.

Sprawdź, jak działa system

Sieć afiliacyjna

Sieć afiliacyjna

Jeżeli jesteś już Partnerem Magavena, na Twoim koncie znajdziesz indywidualny link referencyjny oraz kod QR, które możesz przekazać dowolnej liczbie osób. One, po zarejestrowaniu się i uzyskaniu statusu Partnera, utworzą Twoją własną sieć afiliacyjną oraz będą mogły dokonywać zakupów w sklepie Magavena. Ich  aktywność przełoży się na Twoje korzyści.
 
Liczba partnerów w sieci afiliacyjnej jest nieograniczona, a Twoje przychody rosną wraz z jej rozwojem. W Magavena proponujemy kilka statusów aktywności, bazujących na liczbie 8. Twoje wynagrodzenie zależne jest od ilości zakupów dokonanych w sklepie Magavena.com przez Twoich Partnerów, a także przez ich Partnerów. 

System rabatów

Magavena to system, w którym niezależnie od tworzenia sieci afiliacyjnej masz dostęp do atrakcyjnych rabatów na wszystkie nasze produkty. Rabaty, podobnie jak sieć afiliacyjna, są oparte na liczbie 8.

Rabaty przyznawane są na czas nieokreślony, po przekroczeniu poszczególnych progów wartości zakupów. Raz otrzymany rabat będzie Ci przysługiwał przez cały czas bycia naszym Partnerem, na wszystkie nasze produkty.

 
Wartość zrealizowanych zamówień (netto) Wysokość rabatu
88 € 8%
888 € 17%
8.888 € 26%
88.888 € 35%
888.888 € 44%

Magavena to prosty system

z nieograniczonymi możliwościami!