Powstanie Magaveny

Inspiracją do powstania Magaveny była postać Giuseppe Josepha Calligaris- włoskiego lekarza i odkrywcy, żyjącego na początku XX wieku.

Autor niezwykłej książki "Nowe cuda ludzkiego ciała" poprzez zaskakujące zbiegi okoliczności doprowadził do zrodzenia Magaveny.

Dzięki wskazówkom zaczerpniętym z prac Calligarisa, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych fundatorów, powstała marka gwarantująca najwyższą jakość i skuteczność naturalnych produktów.

Historia osobista

Magavena powstała z pasji dwóch niezwykłych osób. Połączyły je wytrwałość, wiedza i doświadczenie, a także nieoczekiwane wydarzenia. Twórcami Magaveny są dwaj mężczyźni. Jeden z nich, to nieustanny odkrywca, tester i badacz rzeczywistości, drugi to pasjonat filozofii, specjalista astrologii wedyjskiej oraz medycyny astrologicznej. Ich ścieżki splotły się, aby wspólnie mogli odkryć nowy świat – Magavena.
 
Powstanie Magaveny to przełomowy moment, który zapoczątkował proces odkrywania prawdy o tym, że człowiek jest nieodłącznym elementem natury, a jego ciało i duch powinny być rozumiane holistycznie.
 
Dostrzeżenie cudownej umiejętności samoleczenia oraz terapeutycznej mocy natury, niemal nieograniczonego potencjału  zależności zapisanych w gwiazdach stał się początkiem fizycznego i duchowego uzdrowienia.

Wiedza i skuteczność

Magavena jest efektem połączenia różnych dziedzin nauki, pasji i doświadczenia nauk starożytnych, w szczególności astrologii, którą Hipokrates nazywał „królową nauk”. Ten urodzony dwa i pół tysiąca lat temu prekursor medycyny, uważał, że główną siłą leczącą jest sama natura.

Zawdzięczamy mu nie tylko podstawy medycyny racjonalnej (medycyny, którą jednoznacznie oddzielił od wierzeń, religii i guseł), ale i zasadę bardzo skrupulatnej diagnostyki pacjenta - w tym diagnostyki opartej o astrologię. Hipokrates uważał że „lekarz nieobeznany z wiedzą astrologii, zasługuje raczej na miano błazna, aniżeli lekarza” oraz ukuł naczelną zasadę medycyny „primum non nocere – po pierwsze nie szkodzić.

Nasza misja

Nasza misja

Misją Magavena jest kompleksowe wsparcie naturalnych procesów organizmu, przy wykorzystaniu tradycyjnych i nowatorskich metod. Produkty marki łączą w sobie unikalne na skalę światową podejście do procesów funkcjonowania organizmu.

Chcąc spełnić Wasze oczekiwania korzystamy z wiedzy dawnych astrologów, badających wpływ planet na życie ludzi i ich zdrowie. Czerpiemy z wiedzy opartej na wielowiekowej tradycji, a także realnych efektach oraz rzetelnej metodologii. Opierając naszą filozofię na analizie procesów zachodzących w ciele człowieka oraz we Wszechświecie proponujemy kompleksowe rozwiązania, których działanie możecie sami zweryfikować.

Doświadczenie i obserwacja

W wyniku pięcioletnich doświadczeń i obserwacji stworzyliśmy wachlarz produktów, które poddajemy Waszej ocenie. Magavena to naturalne, 100% biologiczne, organiczne produkty, a miarą ich jakości jest ich skuteczność.

Dołącz do nas. Magavenę twórzymy razem! 

Liczba 8

Ósemka to wg. Filozofii chińskiej najszczęśliwsza z liczb. Symbolizuje „niekończące się bogactwo”, siły materialne, konsekwentną realizację celów. 8 to najpotężniejsza wibracja, która dodaje energii, bojowości, ambicji, zdolności oraz pewności siebie. Wskazuje na nagrodę, która czeka na człowieka po wysiłku, jaki został włożony w realizację zadania.
Skorzystaj z tej szansy.