MagaPlanta - slowmetyk z babki

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowy slowmetyk z serii pielęgnacyjnej MagaPlanta którego sekretem są wyłącznie trzy naturalne składniki: wosk pszczeli, oliwa z oliwek oraz wyciąg z babki lancetowatej uzyskany procesem wielomiesięcznej maceracji tego zioła.

€ 40.00

PLN
$
£

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Kosmetyki

Waga: 100 g

Pojemność: 100 ml

Seria pielęgnacyjna Slowmetyk Maga

Seria pielęgnacyjna Slowmetyk Maga

MagaPlanta
 

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowy slowmetyk z serii pielęgnacyjnej MagaPlanta, którego sekretem są wyłącznie trzy naturalne składniki: wosk pszczeli, oliwa z oliwek oraz wyciąg z babki lancetowatej uzyskany procesem wielomiesięcznej maceracji tego zioła.

Holistyczna kompozycja kremu dostarczy twojej skórze pierwotne komponenty, które zapewnią jej tego, czego potrzebuje  aby stała się naturalnie piękna i zdrowa.

Wyjątkowa naturalność produktów Maga

MagaPlanta jest esencją natury, nie zawiera żadnych substancji chemicznych, syntetycznych,  konserwujących i zapachowych, a jego wyjątkowość tkwi w umiarze i zbilansowaniu składników, które daje nam natura.

Uniwersalność

Zadbaliśmy także o uniwersalność opakowania produktu oraz zachowaliśmy jego naturalny ziołowy zapach, kolor oraz konsystencję, dzięki czemu slowmetyk MagaPlanta świetnie nadaje się do pielęgnacji skóry całej rodziny, bez względu na płeć czy wiek.

Nasza wyjątkowa receptura to mądrość natury, prostota i najwyższa jakość

Zatem przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym składnikom MagaPlanta:
Wszystkie te receptury są oparte o dwa podstawowe składniki, wosk pszczeli oraz najwyższej jakości oliwę z oliwek.
Lorem ipsum dolor

Wosk pszczeli

Wosk pszczeli w slowmetykach Maga sprawia, że skóra staje się natłuszczona, elastyczna i odżywiona, wykazuje się także naturalnym działaniem konserwującym dzięki swoim  bakteriostatycznym i przeciwgrzybiczym właściwościom, jednak jego najcenniejszą właściwością jest nawilżenie  i obniżenie współczynnika utraty wody z naskórka.

Lorem ipsum dolor

Oliwa z oliwek

Drugim bazowym składnikiem w procesie maceracji ziół do produkcji serii pielęgnacyjnej Maga jest oliwa z oliwek.
 
Olej pozyskiwany z owoców drzewa oliwnego  zawiera związki fenolowe oraz witaminę E stanowiące naturalne antyoksydanty, które działają na skórę przeciwstarzeniowo, tokoferol, który zapobiega uszkodzeniom skóry wywołanym przez wolne rodniki pochodzące z promieniowania UV oraz  skwalen odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie skóry. 
 
Oliwa z oliwek zwiększa  elastyczność skóry, zmiękcza naskórek i natłuszcza, ponadto przyczynia się do regulacji płaszcza lipidowego skóry, chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV i nadmierną utratą wody, reguluje wydzielanie sebum skóry oraz zapewnia właściwy proces keratynizacji, co powoduje, że seria slowmetyków Maga znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju skóry. 

MagaPlanta

MagaPlanta to slowmetyk stworzony na bazie babki lancetowatej, który w synergii pozostałych składników wykazuje działanie  przeciwoksydacyjne, antyseptyczne,   przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, odżywcze, silnie regenerujące skórę, przyspieszające gojenie się ran oraz łagodzące oparzenia posłoneczne.

Sposób użycia

Niewielką ilość preparatu Maga rozgrzewamy w dłoniach, a następnie ruchem masującym nanosimy na oczyszczoną wilgotną skórę twarzy i całego ciała bezpośrednio po kąpieli celem zapewnienia lepszego wchłaniania i nawilżenia skóry.

Slowmetyk Maga jest wysokiej jakości naturalnym maceratem na bazie dziko rosnących ziół zbieranych w czystych biologicznie rezerwatach przyrody.

Termin ważności

Wosk pszczeli wykazuje naturalne działanie konserwujące co znacznie przedłuża trwałość produktu Maga, niemniej jednak zaleca się użycie produktu 24 miesiące od daty produkcji. 

INCI

Cera Apium, Oleum Olivae, Plantago Lanceolata.

Producent

Magavena Ltd
Craven House Ground Floor, 40-44 Uxbridge Road
Ealing, London W5 2BS
United Kingdom.

Zobacz także

Deep Fruit Peeling Gel
Bioatractor
€ 14.99
Natural Hair WAX
Bioatractor
€ 9.90
MagaTarax - slowmetyk z mniszka
Bioatractor
€ 40.00
MagaUrti - slowmetyk z pokrzywy
Bioatractor
€ 40.00
MagaPlanta - slowmetyk z babki
Bioatractor
€ 40.00
MagaTana - slowmetyk z wrotycza
Bioatractor
€ 40.00

Recenzje produktu

Zbigniew
2022-03-22
Ocena produktu 6/6
Mało kremów używam, więc moja opinia może nie być miarodajna, ale w moim przypadku ma wszechstronne zastosowania, również jako krem po goleniu i spisuje się w każdym z zastosowań bardzo dobrze.