MagaPelo

Żywność biofotoniczna - Ekstrakt z pomidora o wysokim potencjale biofotonicznym. Stosowanie żywności biofotonicznej pozytywnie wpływa na zdrowie i równowagę organizmu, korzystnie wpływa na jego wydolność i procesy samonaprawy.

€ 108.01

PLN
$
£
Cena dla Testera: € 60.48

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Suplementy/bioatractory

Składniki: Ekstrakt z pomidora o wysokim potencjale biofotonicznym (Solanum lycopersicum L.)

Ilość kapsułek: 60

Zrozumienie istoty biofotoniki

Zrozumienie istoty biofotoniki

Zrozumienie istoty biofotoniki jest jedynym kierunkiem w poszukiwaniu drogi do samoregeneracji poprzez odżywianie.
 
Biofotonika to badanie interakcji światła z różnymi materiałami biologicznymi, pomaga nam zrozumieć odżywianie i procesy życiowe organizmów żywych, a odżywianie biofotoniczne dotyczy zdolności do wchłaniania i gromadzenia informacji bioluminescencyjnych w komórkach wyemitowanych przez słońce przez skórę oraz przez spożywaną żywność. 
 
Światło jest ostatecznym biologicznie istotnym składnikiem odżywiania, bez tego czynnika nie ma możliwości życia, zatem każdy niedostatek będzie powiązany z utratą zdrowia lub osłabieniem organizmu ludzkiego, z utratą możliwości obrony przed szkodliwymi czynnikami środowiska i utratą zdolności samoregeneracyjnych naszego ciała.

image

Biofotonika jest znana środowiskom naukowym od ponad wieku

Zjawisko luminescencji

Od dziesiątek lat badacze, naukowcy czy lekarze badają zjawisko luminescencji i jego związek z żywnością a stanem zdrowia pacjenta. W wielu doniesieniach naukowych można znaleźć także porównania odczytów biofotonów ludzi w trakcie stosowania ich bardzo zróżnicowanych diet.

Promieniowanie biofotoniczne

Średni odczyt osoby zażywającej żywność wysokim potencjale biofotonicznym wynosił ponad 83 000 jednostek, podczas gdy osoba stosująca dietę mocno przetworzoną miała odczyt zaledwie około 1000 jednostek promieniowania biofotonicznego.

Odżywianie

Przytaczamy tylko przykład związany z samym odżywianiem, a warto dodać, że wciąż prowadzone są badania u osób z różnymi jednostkami chorobowymi gdzie zjawisko to jest powtarzalne i porównywalne.

Istotny współczynnik

Światło jest istotnym współczynnikiem porządkującym procesy energetyczne zachodzące w centrosomach.

Lorem ipsum dolor

Potencjał biofotonów

Dowiedziono wielokrotnie, że zwiększony potencjał biofotonów w żywności ma moc porządkowania i regulowania komórek w ten sposób, że mogą podnieść organizm do lepszej pracy, regeneracji czy odzyskania dobrego samopoczucia psychicznego.

Dowiedziono także, że spożywanie żywności przetworzonej obniża zdolność organizmu do samoregeneracji co skutkuje przewlekłymi stanami zapalnymi i obniżeniem jakości życia wielu ludzi.

Lorem ipsum dolor

Korzystne oddziaływanie na układ sercowo-krążeniowy

Składniki aktywne preparatu wykazują korzystne oddziaływanie na układ sercowo- krążeniowy.

Preparat MagaPelo charakteryzuje się wysokim potencjałem bioluminescencji, jest owocem wieloletniej pracy i doświadczenia zespołu naukowców, którzy zadbali o każdy szczegół procesu wzrostu pomidora, od wyselekcjonowania nasion, kontroli całego procesu wzrostowego i procesu utrwalania właściwości bioluminescencyjnych w postaci wysokiej zawartości biofotonicznej dzięki wykorzystaniu unikalnych technologii zgodnych z naturą i dobrych dla człowieka.

Wielokrotnie przeprowadzone testy wegetatywne wskazują na znacząco pozytywny wpływ na układ sercowo- krążeniowy człowieka oraz korzystny efekt podczas wspomagania kuracji przeciwnowotworowych poprzez wspomaganie procesów energetycznych i samoregeneracyjnych kluczowych podczas takich kuracji.

Często zadawane pytania

Zalecamy stosować MagaPelo 3 razy dziennie po jednej kapsułce, pół godziny przed jedzeniem, popić wodą.

W trudniejszych przypadkach lub bardziej zaawansowanych osłabieniach zalecamy stosować rano jedną kapsułkę, popołudniu dwie kapsułki i wieczorem jedną kapsułkę aż do zakończenia opakowania.

Lorem ipsum dolor
Światło jest istotnym współczynnikiem porządkującym procesy energetyczne zachodzące w centrosomach.

Światło jest istotnym współczynnikiem porządkującym procesy energetyczne zachodzące w centrosomach.

Energia świetlna ze słońca jest przechowywana w DNA podczas fotosyntezy i stale przekazywana przez komórkę.

Komórki żywych organizmów emitują fale świetlne niskiego poziomu lub luminescencję - światło o długości fali od 200 do 800 nanometrów.

Im wyższy gradient energii świetlnej emituje komórka, tym większa jest żywotność i potencjał transferu tej energii po spożyciu.

Żywność biofotoniczna znajduje swoje zastosowanie w każdym przypadku obniżenia własnych naturalnych zasobów energetycznych i obniżonej naturalnej zdolności samoregeneracyjnej w celu podniesienia zdolności energetycznych i samoregeneracyjnych.

Zobacz także

X8 Morpheus
Bioatractor
€ 503.00
X8 5ml
Bioatractor
€ 268.00
X8 2ml - kids
Bioatractor
€ 138.01
ALMANTAYA
Bioatractor
€ 188.01
Di SOLE 5ml
Bioatractor
€ 268.00
Di SOLE 2ml
Bioatractor
€ 138.01

Recenzje produktu

Barbara
2023-05-14
Ocena produktu 6/6
Super! Polecam.
Zdzisław
2024-07-10
Ocena produktu 6/6
bardzo bobry produkt
Halina
2023-08-04
Ocena produktu 6/6
Świetny produkt!!!