X8 5ml

Bioatractor

X8 to unikalny preparat stworzony na bazie flawonoidów chmielowych o silnym działaniu przeciwzapalnym, wspierający naturalne procesy regeneracji w naszym organiźmie.

€ 268.00

PLN
$
£
Cena dla Testera: € 150.08

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Suplementy/bioatractory

Pojemność: 5 ml

Zastosowanie X8

Zastosowanie X8

Preparat zawiera ekstrakt z chmielu zwyczajnego o podwyzszonej zawartości flawonoidów chmielowych, w szczególności główny flawonoid ksantohumol- wykazujący wysoką skuteczność w działaniu przeciwzapalnym.

Charakteryzuje się także działaniem przeciwwirusowym, przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, antyoksydacyjnym, przeciwnowotworowym. 

Sprawdzony skład

Preparat X8

Dawkowanie

1 ampułka raz dziennie rozpuszczona w szklance wody, najlepiej rano przed posiłkiem.

Składniki

Ekstrakt z chmielu zwyczajnego o podwyższonej zawartości flawonoidów chmielowych (Humulus Lupulus L.), glikol propylenowy, woda, etanol.

Pojemność

Jedna ampułka zawiera 5ml preparatu X8. W zestawie znajduje się 10 ampułek.

X8

Chmiel zwyczajny

Chmiel zwyczajny zawiera około 130 róznych substancji, wśród których są kwasy goryczkowe, polifenole, olejki eteryczne, monosacharydy, aminokwasy, białka, lipidy i kwasy tłuszczowe, pektyny, sole, ligniny i inne związki. Pośród związków polifenolowych, co stanowi między 3- 5% zawartości chmielu znajdują się flwonoidy, z których to 90%  stanowi ksantohumol.

Z kolei jego zawartość w suchej masie szyszek chmielowych wynosi tylko ok 1%. Należy dodać, że ksantohumol jest obecny jednynie w żeńskich kwiatostanach szyszek chmielu co znacznie podnosi jego wartośc rynkową i drogocenność. 
 
Ekstrakcja naturalnego ksantohumolu z chmielu zwyczajnego jest procesem długotrwałym i wymagającym specjalistycznej wiedzy.

Preparat X8 powtsał dzięki wykorzystaniu autorskiej metody pozyskiwania ksantohumolu o wysokiej czystości farmaceutycznej.

Sposób użycia

Sposób użycia
Dla osób z nadwagą

Dla osób z nadwagą

Ekstrakt z żeńskich szyszek chmielu z wysoką zawartością ksantohumolu w ampułkach 5 ml jest szczególnie polecany dla osób ważących ponad 100 kg lub też dla osób z nadwagą.

Suplementacja ksantohumolem będzię dobrą opcją dla osób z upośledzoną lub zmniejszoną funkcją wchłaniania jelit.

Szczególnie zalecany w profilaktyce ostrych stanów zapalnych.

Badania naukowe

Badania naukowe dowiodły, że ksantohumol wykazuje aktywność przeciwutleniającą, przeciwzapalną, przeciwwirusową, przeciwbakteryjną, przeciwgrzybiczą, a nawet działanie przeciwnowotworowe o szerokim spektrum, hamując rozwój komórek rakowych we wszystkich fazach nowotworzenia.

X8

Jak działa X8? Dlaczego ksantohumol jest tak skuteczny w zwalczaniu chorób związanych z procesem zapalnym i w profilaktyce?

Naturalne związki flawonoidowe znane są ze swoich dobroczynnych właściwości na organizm ludzki, w szczególności ksantohumol jako flawonooid pozyskiwany z szyszek chmielu jest związkiem wykazującym szerokie spektrum aktywności biologicznej.

Cechuje się on aktywnością przeciwdrobnoustrojową, hamuje rozwój m.in. pleśni Trichophyton mentagrophytes i T. rubrum, bakterii Gram - dodatnich z rodzaju Staphylococcus i Propionibacterium, a także wirusów DNA i RNA.

Często zadawane pytania

Produkt można stosować w ciąży.

kuracja ekstraktem z chmielu jest w pełni naturalna i bezpieczna nawet przy długich kuracjach, można śmiało podawać ksantohumol jako jeszcze jedna kuracja, jedynym przeciwskazaniem jest nietolerancja chmielu, jeśli nie ma takiej reakcji to jest to naturalny sposób na poprawę odporności i zdrowia.
 
X8 nie ma żadnych skutków ubocznych - można spokojnie zażywać w dowolnych ilościach i w dowolnym czasie.

Tak można - przed posiłkiem ampułkę wymieszać w pół szklanki letniej wody i wypić.
 
Jedna ampułka daje wysycenie na 40kg masy ciała, jest to zupełnie wystarczająca dawka na dobę dla osoby dorosłej i dla dzieci.
 
Nie da się przedawkować produktu, gdyż jest to substancja naturalna i nie zaszkodzi podanie całej ampułki.
Dziecko śmiało może spożyć całą ampułkę, choć przy małej masie ciała można podać połówkę i wieczorem drugie pół dawki.

To zależy od partii produkcyjnej - ponieważ jest to produkt naturalny.
W obecnej zawartość ksantohumolu to 28mg/1ml X8.

Produkt jest naturalny i nie jest standaryzowany, zawiera również inne flawonoidy chmielowe.

Z badań nad molekułą i doświadczeń wynika, że ksantohumol łagodzi ból, wręcz stymuluje organizm do wytwarzania serotoniny.

Zestaw zawiera 10 ampułek X8

Zestaw zawiera 10 ampułek X8
Ksantohumol

Ksantohumol

Ksantohumol wykazuje aktywność antyoksydacyjną poprzez neutralizację wolnych rodników, co zapobiega rozwojowi stanu zapalnego.
 
Działa on przeciwzapalnie, hamując aktywność enzymów: cyklooksygenazy, lipooksygenazy oraz syntazy tlenku azotu.
 
Ksantohumol jest molekułą o szerokim zastosowaniu w leczeniu nowotworów z bardzo pozytywnym wynikiem, dzięki czemu znajduje uznanie zarówno we wspomaganiu leczenia jak I profilaktyce.
 
X8 to nowoczesna technologia połączona z mądrością natury pozwalająca nam wracać do zdrowia poprzez przywrócenie organizmu do homeostazy i uruchomieniu naturalnych procesów zdrowienia.

Zobacz także

X8 Morpheus
Bioatractor
€ 503.00
X8 5ml
Bioatractor
€ 268.00
X8 2ml - kids
Bioatractor
€ 138.01
ALMANTAYA
Bioatractor
€ 188.01
Di SOLE 5ml
Bioatractor
€ 268.00
Di SOLE 2ml
Bioatractor
€ 138.01

Recenzje produktu

Zdzisław
2024-07-10
Ocena produktu 6/6
bardzo dobry produkt
Zbigniew
2024-05-28
Ocena produktu 6/6
BARDZO polecam. Od ponad roku stosujemy na brodawczaki w pęcherzu i uciekamy przed skalpelem.

Magdalena
2023-08-09
Ocena produktu 6/6
Moja córka (20l.) miała zajęte 10 cm odbytnicy, liczne krwawienia. Miała wielorakie schorzenia, w tym niestwierdzone wzjg (wynik niejednoznaczny). Brała po 8 tabletek Salofalku. Wzięła dawkę 20 ampułek X8 po 5 ml. Po miesiącu ma bardzo dobre wyniki. Poprawa zdrowia o 90%. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Odbytnica wyleczona, brak płynu w jajnikach, tarczyca (przedtem stan patologiczny)w normie. Obecnie jest leczona Carnosolem, potem przejdziemy na mniejszą dawkę podtrzymującą. Podsumowując, to bardzo dobry preparat. Polecam.
Halina
2023-08-06
Ocena produktu 6/6
Wymiot!!!!!!!!!!!!!!!!
Beata
2023-10-29
Ocena produktu 6/6
Stosowany od 20 lipca z krótkimi przerwami do chwili obecnej. Dodatkowo Disole przez 10 dni, potem przerwa 10-14 dni i ponownie 10 dni. Rozpoznanie rak inwazyjny piersi- kobieta 54 l. Markery nowotworowe z 24 października CEA-3,26 ng/ml, Ca 15-3 - 17,90 IU/ml. Teraz dawkowanie profilaktyczne dwa razy w miesiącu po 10 dni. Guz piersi zmniejszył się o ponad 50% i jest nieaktywny. Pani bez mutacji genetycznych ( BRCA-1, BRCA-2, PALB-2, CHECK-2, Pt-53) To się samo komentuje. :)
Michał
2023-10-25
Ocena produktu 6/6
6/6 Stwierdzono u mnie rzs, które powodowało, że nie mogłem włożyć stopy do buta, utykałem raz bardziej raz mniej. Na wykładzie/turnusie u dr Dąbrowskiej zrobiłem testy na nietolerancje pokarmowe, niestety wyszło mi że mam bardzo wiele rzeczy odstawić na przynajmniej rok. Nabiał, wszelkie ziarna z glutenem, pieczywo, masło, sery, mleko, jajka poza żółtkiem, ale weź tu za każdym razem baw się w oddzielanie żółtka. Została kasza jaglana i ziemniaki, też ograniczenia na warzywa. Przyprawy jak imbir czy pieprz. Nie daję rady na tak ekstremalnej diecie (mleko, sery, pieczywo, jajka odrzuciłem ale reszty nie), stan zapalny się zmniejszył ale nie na tyle żeby wrócić do jakiegokolwiek sportu. Teraz, jak ciągle przyjmuję x8 widać wyraźną poprawę. Dodatkowo uszczelniam jelita sokami z niepasteryzowanych kiszonek i probiotykami. Mam nadzieję, że to nie placebo. Pozdrawiam serdecznie :)