Sir Vinca

Spray na rany z ksantohumolem, kurkuminoidami oraz koloidalnymi cząsteczkami złota i srebra.

€ 33.00

PLN
$
£
Cena dla Testera: € 18.48

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Suplementy/bioatractory

Pojemność: 30 ml

Zapobiega infekcjom

Zapobiega infekcjom

Dzięki innowacyjnej technologii ułożenia kompleksów cząsteczek złota i srebra, Sir VINCA tworzy ochronną powłokę, która jak plaster  tworzy regularną warstwę zabezpieczającą ranę lub skaleczenie na powierzchni skóry - jednocześnie stymulując tkankę do prawidłowego zabliźniania rany.
 
Zapobiega infekcjom dzięki molekułom aktywnym, takim jak ksantohumol i kurkuminoidy, które wykazują szereg właściwości przeciwwirusowych, przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybicznych.

Dzięki zastosowaniu technologii wodno-rozpuszczalnej, preparat ma bardzo dobrą wchłanialność przez błony i skórę, co wspomaga regenerację i skraca czas gojenia.

Sir VINCA

Przyśpiesza regenerację skóry

Sir VINCA przyspiesza regeneracje skóry i ran, dzięki wysokiej zawartości ksantohumolu i kurkuminoidów. Składniki te wpływają synergicznie na odbudowę glikokaliksu, działają przeciwzapalnie i homeostatycznie na procesy gojenia się skóry.

Bezpieczny w stosowaniu

Zawiera wyłącznie naturalne składniki oraz koloidalne cząsteczki złota i srebra, które mają właściwości zabezpieczania rany przed drobnoustrojami i przeróżnymi patogenami, takimi jak wirusy, bakterie czy grzyby.

Zawiera glikol

Glikol pełni funkcję substancji konserwującej, jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka.

Szybkie tworzenie się blizny

Specjalnie dobrane składniki mają zasadniczy wpływ na przyspieszenie fibrynolizy i krzepnięcia krwi, usuwanie stanu zapalnego, migrację i proliferację komórek oraz syntezę białek i obkurczanie komórek.

Sir VINCA

W trakcie badań zauważono wzmożoną stymulację sygnałów dla komórek odpornościowych do gromadzenia się w uszkodzonym miejscu.

Sir VINCA na trudno gojące się rany

Makrofagi oczyszczają ranę z chorobotwórczych drobnoustrojów i obumarłych komórek nie dopuszczając do rozwoju i namnażania się bakterii.
 
Sir VINCA to pierwszy na świecie preparat spełniający kompleksowe potrzeby regeneracji tkankowej trudno gojących się ran. Nie jest On lekiem lecz stymulatorem procesów samonaprawy w miejscu uszkodzenia tkanek.
Lorem ipsum dolor

Często zadawane pytania

Ekstrakt z chmielu (Humulus Lupulus L.), ekstrakt z kurkumy (Curcuma L.), substancja konserwująca (glicerol), woda, koloidalne cząsteczki złota, koloidalne cząsteczki srebra.

Spryskaj skaleczone miejsca na skórze i pozostaw do wyschnięcia. Używaj wielokrotnie w ciągu dnia.

Zobacz także

€ 503.00
€ 33.00
€ 138.01

Recenzje produktu

Beata
2023-12-20
Ocena produktu 6/6
Świetne