Di SOLE 5ml

Bioatractor

Ekstrakt z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis L.) o zwiększonej biodostępności i skuteczności działania.

€ 268.00

PLN
$
£
Cena dla Testera: € 150.08

Wysyłka: Na podstawie adresu dostawy

Kategoria: Suplementy/bioatractory

Ilość ampułek: 10

Pojemność: 50 ml

Di SOLE

Di SOLE

Di SOLE jest preparatem opartym o niezwykłą i czasochłonną ekstrakcję rozmarynu, dzięki której zawarte w nim molekuły aktywne stają się dostępne i przyswajalne dla naszego organizmu.

Molekuły aktywne z grupy diterpenów jakimi są między innymi karnozole wykazują wysoką skuteczność w profilaktyce chorób onkologicznych oraz w działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym.
 
Karnozol został już wielokrotnie zbadany pod kątem właściwości antyoksydacyjnych, antykancerogennych, przeciwzapalnych, przeciwgrzybicznych oraz antybakteryjnych. Pomaga w hamowaniu wzrostu szkodliwych mikroorganizmów, dzięki czemu jest potencjalnie przydatny w zapobieganiu i leczeniu niektórych infekcji.

Obecnie na świecie prowadzi się mnóstwo badań w celu poszerzania wiedzy o tej niezwykłej grupie molekuł. 

Wsparcie terapii onkologicznych

Wsparcie terapii onkologicznych

Molekuła ta stała się nadzieją na wsparcie innych terapii onkologicznych oraz jako narzędzie profilaktyczne. Działanie antykancerogenne molekuł aktywnych zawartych w ekstrakcie z rozmarynu jest już poparte wieloma badaniami naukowymi.

Ekstrakt z rozmarynu

Wzbogacenie własnej diety o ekstrakty z rozmarynu ma również niesamowite działanie przeciwstarzeniowe dla naszego ciała. Zdolność molekuł aktywnych do likwidowania skutków stresu oksydacyjnego i działanie przeciwzapalne pozwalają na uruchomienie procesów samoregeneracji organizmu, odmłodzenie komórek ciała i poprawę wydolności organizmu.

Leczenie zaburzeń metabolicznych

Pojawia sie coraz więcej badań wykazujących, że karnozol ma potencjał w zapobieganiu i leczeniu zaburzeń metabolicznych, takich jak otyłość i cukrzyca typu 2. Stwierdzono, że karnozol poprawia wrażliwość na insulinę, zmniejsza stan zapalny w tkance tłuszczowej i obniża poziom glukozy we krwi. 

Zauważono również, że karnozol obniża ciśnienie krwi poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych i zmniejszenie stanu zapalnego. Korzyść ta jest znacząca, ponieważ nadciśnienie dotyka prawie jedną trzecią dorosłej populacji na całym świecie.

Zalety karnozolu

Zaletą karnozolu jest również jego zdolność do poprawy funkcjonowania wątroby.

Wątroba jest ważnym organem, który odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia. Stwierdzono, że karnozol chroni wątrobę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez toksyny i zmniejsza jej stan zapalny.
 
Kolejną pozytywną cechą karnozolu są jego właściwości antyalergiczne. Stwierdzono, że karnozol hamuje produkcję cytokin związanych z alergią i zmniejsza reakcje alergiczne. Ta korzyść jest istotna, ponieważ alergie dotykają milionów ludzi na całym świecie, a ciężkie alergie mogą zagrażać życiu.
10 ampułek DI SOLE
Karnozol - posiada zdolności do poprawy zdrowia skóry

Karnozol - posiada zdolności do poprawy zdrowia skóry

Karnozol charakteryzuje się również zdolnością do poprawy zdrowia skóry. Stwierdzono, że karnozol chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV i zmniejsza stan zapalny.

Ponadto stwierdzono, że karnozol zwiększa produkcję kolagenu, co pomaga zachować jędrność i młody wygląd skóry.
 
Karnozol wykazuje także działanie neuroprotekcyjne dla naszego układu nerwowego, poprawia zdolność koncentracji i działa profilaktycznie na układ nerwowy chroniąc przed chorobami neurodegeneracyjnymi mózgu. 

Składniki Di SOLE

Ekstrakt z części naziemnych rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis L.) (20%), substancja konserwująca (glicerol).Składnik aktywny 1 ampułka (dzienna porcja)
ekstrakt z części naziemnych rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis L.) 120 mg

Często zadawane pytania

Zawartość ampułki wlać do szklanki z wodą, wymieszać i wypić. Spożywać najlepiej po posiłku, w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć. Zmętnienie lub osad nie stanowią wady produktu. Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Suplement diety dla dorosłych, nie stosować u dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 stopni Celsjusza do 25 stopni Celsjusza. 

Zobacz także

X8 Morpheus
Bioatractor
€ 503.00
X8 5ml
Bioatractor
€ 268.00
X8 2ml - kids
Bioatractor
€ 138.01
ALMANTAYA
Bioatractor
€ 188.01
Di SOLE 5ml
Bioatractor
€ 268.00
Di SOLE 2ml
Bioatractor
€ 138.01